Podziękowania

sp7pzs/ Grudzień 31, 2017


Notice: Korzystanie z get_the_author_email uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8.0! Zamiast tego użyj get_the_author_meta('email'). in /mnt/dsk2/www/html/pzk.pl/krotkofalowcy/sp7pzs/httpdoc/wp-includes/functions.php on line 3896

WARTO !!
uhonorować tych co tworzą historię (sukcesy) tego klubu, pracując w zawodach i nie tylko pod znakiem klubowym SP7PZS…
są też koledzy co tworzą infrastrukturę (anteny, urządzenia, oprogramowanie i inne rzeczy niezbędne, aby to wszystko się kręciło…
panowie (koledzy – członkowie klubu) chylę wam czoła – niech każdy odnajdzie się i przypisze do jakiejś grupy i będzie z tego dumny – bo znak SP7PZS jest dziś rozpoznawalny i szanowany za duch HS jak i wychowanie nowego pokolenia krótkofalowców !!

Author: sp7pzs

Leave a Comment